Baví mě vytvářet věci, které se lidem líbí
Profil

Jméno:Ing. Michal Biel
Nick:McLaren
Narozen:14.3.1990
Bydliště:Brno
E-mail:michal@biel.cz
Telefon:777 135 099
Ingress:McL4ren
Práce:Webdesigner

Reference
Restaurace Sherwood (Webdesign)
Z galerie

Mezi mé záliby patří obecně sport, každý týden chodím s přáteli na fotbal již několik let. Občas také rád zajdu do posilovny. Mezi mé záliby patří i androidí hra Ingress od skupiny Nyantic Project, kde hraji pod nickem McL4ren. Času na hraní je však celkem málo, takže většinou hraji jen tam, kde se pohybuji cestou. Některé výsledky mé činnosti můžete vidět v galerii - sekce Ingress.

Mobilní telefony jsou mou zálibou již odmalička, jsou pro mě velmi důležitým společníkem pro práci i zábavu. Historie mých telefonů je následující: Nokia 7110, Nokia 3410, Sony Ericcson T610i, Sony Ericsson K700i, Nokia N73 (Symbian), HTC Touch Pro (Windows Mobile 6.5) a Samsung i8910 HD (Symbian) následující androidy HTC Desire HD, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, LG G3 a aktuálním Samsungem Galaxy Note 4.

Auta

Automobily patřily vždy mezi mé největší koníčky. Moje poslední auto je:

Audi A6 3.0 Tdi quattro

Toto auto jsem zakoupil v česku, jedná se o model 2005 s výkonem 165 kW s S6 přední maskou. Na auto jsem koupil zadní koncovky, 19" kola a přední LED žárovky pro denní svícení, které dodávají autu mnohem lepší výraz :)

Audi A6 3.0 Tdi Quattro

Audi A4 2.5 Tdi quattro

Tento vůz jsem vlastnil před A6, měl jsem jej asi 2,5 roku a i přes ne příliš oblíbený motor, kde jsem i já zažil několik nákladnějších oprav jsem s ním byl velice spokojen. Automobil jsem si dovezl z Německa, jednalo se o můj první vůz s pohonem quattro, na který jsem se velice těšil. Rok výroby byl 2001, výkon 132 kW. Auto jsem opět doladil 19" koly, koncovkami výfuku, černými fóliemi a křidýlkem.

Audi A4 2.5 Tdi quattro

Audi A3 1.8Turbo

Jedná se o můj druhý vůz, který jsem vlastnil hned chvíli po udělání řidičáku (díkybohu vše napoprvé), takže na něj rád vzpomínám. Byl dovezen z Německa, původem byl z Itálie. Rok výroby byl 1999, výkon 110 kW a už bylo v částečném tuningu. Autu jsem dokoupil 18" kola, Blow-off ventil, přední rieger nárazník a LED zadní světla. Byla to parádní malá raketka s pěkným zvukem :-)

Audi A3 1.8Turbo

Opel Tigra 1.4

 Toto auto jsem zakoupil ještě před tím, než jsem měl řidičský průkaz. Chtěl jsem se na něm naučit jezdít. Bohužel to uplně nevyšlo a akorát s udělaným řidičákem jsem ho dobrovolně prodal za výhodnou cenu. Stihl jsem mu však pořídit 17" kola a bílé blinkry :-)

Opel Tigra 1.4

Více fotografií si můžete prohlédnout v galerii.