Baví mě vytvářet věci, které se lidem líbí
Profil

Jméno:Ing. Michal Biel
Nick:McLaren
Narozen:14.3.1990
Bydliště:Brno
E-mail:michal@biel.cz
Telefon:777 135 099
Ingress:McL4ren
Práce:Webdesigner

Reference
Leták soutěže Vánoční banner (praxe)
Z galerie

Nabízím tvorbu webových stránek na míru. Nevyužívám žádné volně dostupné redakční systémy, případně jen na žádost klienta. Po objasnění klientovy představy vytvořím grafický návrh na základě jeho požadavků. Návrh může být několikrát upravován, dokud nebude plně naplňovat představy klienta. Poté následuje realizace webových stránek pomocí technologií HTML, CSS, PHP, MySQL a Javascript, včetně vytvoření administrace pro snadnou správu webu. Statické stránky jsou z administrace snadno spravovány pomocí WYSIWYG editoru. Není problém zajistit doménu, hosting, či přesun hostingu/domény.

Možné je i vytvoření jen části stránek, například grafického návrhu, implementace administrace atd. Ukázky mé práce si můžete prohlédnout v sekci reference.

Minulá tvorba

Má tvorba webových stránek o mobilních telefonech začala již v roce 2004. Tvoření těchto fanouškovských stránek mě bavilo.

sgs2.cz

Stránky o Samsungu Galaxy S2 jsem tvořil, jelikož jsem telefon vlastnil a telefon byl velmi úspěšným. Na tvorbu obsahu však nezbylo mnoho času, jsem však rád že alespoň fórum dobře slouží a mnoha uživatelům pomohlo. 

nokia-n8.touchmania.cz

Nokia N8 byla ve své době taktéž jedním z nejlepších telefonů. Nicméně nastupovala éra Androidů, které postupně začaly udávat tempo. Nokia upravovala svůj systém symbian pro dotykové ovládání, dnes už však víme, že Symbian nakonec skončil. Stránky o tomto telefonu s vynikajícím fotoaparátem byly hostovány na serveru TouchMania.cz, stejně jako stránky níže.

samsung-i8910-hd.touchmania.cz

Stránka o Samsung i8910 HD vznikla na nové doméně TouchMania.cz, která měla sloužit pro sjednocení dosavadních stránek. Samsung i8910 HD byl ve své době skvělý telefon a jako první přinesl nahrávání HD videí do mobilního telefonu.

 

touchpro.cz

Stránky o komunikátoru HTC Touch Pro, naleznete zde základní informace, windows mobile, hry a aplikace, videa, témata, mp3, programy, návody, software, fórum...

 

n82.cz

Stránka o Nokii N82 měla návštěvnost kolem 500 lidí denně, mrzí mě, že sem si na stránky neudělal více času, stránky jsou nedodělané, ale bohužel nebyl čas,

 

 

nokiaN95.eu

Stránka o Nokii N95 je stránkou nejméně úspěšnou, dosahovala kolem 600 návštěvníků denně. Aplikace jsou téměř totožné s těmi na N73, takže spousta N95tkařů chodila na fórum o Nokii N73.

 

SymbianPortal.cz

Symbian Portál je stránka, kterou jsme vytvořili opět s AceUnihocem. Tato stránka o telefonech s operačním systémem Symbian měla vydržet déle, než "jednorázové" stránky o telefonech, které jsme dělali dříve. SymbianPortál spojuje jak multimediální zábavu volně ke stáhnutí pro telefony, tak články, recenze, návody atd. Bohužel stránce dosti chybí redaktoři, kteří by pravidelně přidávali a psali nové články. Návštěvnost byla asi 2000 návštěvníků denně

n73.eu

Stránku N73.eu jsem dřívě měl pouze na free hostingu n73.ic.cz, protože jsem ji dělal celou sám a nebyl si zcela jist úspěchem. Po pár týdnech bylo jasné že stránka úspěšná bude, tak jsem koupil doménu n73.eu. Nějaký ten měsíc mi pomáhal se stránkou BFLM, hlavně s přidáváním aplikací, her atd. Tato stránka se stala velmi úspěšnou, návštěvnost byla něco přes 3000 denních návštěvníků. Na velmi vysoké úrovni bylo také fórum.

k800i.eu

Stránka o Sony Ericssonu K800i patří mezi méně úspěšné, denní návštěvnost dosahovala něco přes 1000 návštěvníků. Tento telefon nebyl tak přelomový a populární jako jeho předchůdce. Stránku jsem dělal opět ve spolupráci s AceUnihocem, později stránku udržoval Filip Novák.

 

k750i.net

k750i.net, dosud nejúspěšnější stránka v jejíchž nejlepších dnech dosahovala návštěvnost přes 5000 návštěvníků co si tak vzpomínám. Stránku jsem dělal opět s AceUnihocem a design dělal r00st3r. Stránka celkem slušně frčí dodnes, jelikož Sony Ericsson k750i je velice populární i po několika letech po jeho uvedení.

k700i.site.cz

Jak píšu níže, tyto stránky jsem dělal společně s AceUnihocem, návštěvnost se pohybovala v nejlepších letech kolem 2000 - 3000 návštěvníků denně a stala se velmi úspěšnou.

 

k700i.fbi.cz -> k700i.site.cz

Tak toto byla moje první stránka. Chvíli po tom co jsem měl Sony Ericsson K700i a trvalé připojení k internetu jsem ji začal pachtit ve frontpage, stránka byla složená z framů. HTML natož CSS mi ještě moc neříkalo. Stránku jsem spouštěl 24.11. přičemž už o měsíc později jsem s mým kolegou AceUnihocem (s kterým mě mezi tím osud spojil) spouštěl stránky nové, na vyšší úrovni po programátorské stránce.